Magazyn

Dla Państwa wygody dysponujemy 2000 metrami kawdratowymi powierzchni magazynowej oraz dużym i utwardzonym placem manewrowym. Niezależne od siebie monitorowane pomieszczenia pozwalają utrzymać porządek organizacyjny, a także zadbać o to, aby zarówno worki jaki i przechowywana w nich odzież używana, nie były narażone na ciągłe przerzucanie z miejsca na miejsce, co może powodować uszkodzenia i rozdarcia. Zarówno odzież używana z Angli, odzież używana "Cash for Clothes" z Irlandii jak i "Door to Door" ze Szewcji ma odpowiednią przestrzeń, wentylację i temperaturę, aby nie powodować utraty jakości.

wagaDysponujemy dokładnymi wagami pomiarowymi o dużej pojemności, ale i mobilności, tak aby optymalnie szybko zrealizować załadunek. Swoją pozycję zbudowaliśmy na zaufaniu swoich klientów. Wagi posiadają zawsze aktualną legalizację.

Hurtownia odzieży używanej czynna 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, a w sobotę do 15:00. Dysponujemy także miejscem na chwilę odpoczynku dla zmęczonych po podróży. Kawa, herbarta, ciastka do dyspozycji naszych klientów.

magazyn odzieży plac
magazyn odzieży teren
magazyn odzieży parking
magazyn ubrań