Transport

Dysponujemy czterema samochodami dostawczymi o dużej ładowności. Każdy z nich jest przystosowany do zakładnia plomb. Kierwocy są naszymi stałymi i zaufanymi pracownikami i od lat rozwożą towar po całym kraju. Chętnie też pomogą przy rozładunku.

Przy zakupie odzieży używanej powyżej 1 tony oferujemy bezpłatny transport. Przy mniejszych ilościach zachęcamy do tego, aby dzwonić, pytać i rozmawiać. Jesteśmy otwartymi ludźmi, chcemy handlować, robić interesy... dogadamy się!!!

Nasza Zakład Handlowy zajmujący się importem odzieży używanej znajduje się w centralnej części kraju. Jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej nr 10 oraz blisko włocławskiego i toruńskiego wjazdu na Autostradę A1. Po modernizacji infrastruktury drogowej w ostatnich latach znacząco skrócił się czas podróży do Bydgoszczy, Trójmiasta, Łodzi, Katowic, Warszawy i Gdańska. Oczywiście nasza firma ma zasięg ogólnopolski, ale zachęcamy szczególnie właścicieli sklepów typu "second hand" oraz małe i duże hurtownie właśnie z tych regionów do kontaktu i do sprawdzenia naszej oferty. Może się bowiem okazać że to nas szukasz. A myślę, że szukasz doświadczonego, rzetelnego, a przede wszytskim uczciwego dostawcy odzieży używanej.

Zapraszamy, dzwoń do nas!

transport odzieży
transport